Zobaczyło film: 60843
Czas trwania: 4m 8s
Wasza ocena: 2516
Ilość reakcji waszych: 440
To jest sytuacja sprzed trzech lat. Czas leci, a problemy ciagle te same. Owoce za darmo, a wszystko coraz droższe. Konsekwentnie, bez przerwy staramy robić się co możemy. Ogromny opór, z którym się spotykamy ze strony urzędników i polityków trwa już kolejny rok. Wtedy mini ...

PATOLOGIE rynku, ABSURDALNE ceny.

- BRAWO P.Michale,BRAWO,BRAWO,BRAWO!!!!
-
- Panie Michale. Z calym szacunkiem jaki Pana darze, prosze sobie ten post zapisac bo przyda sie za pare lat. Otoz rolnicy z rzadem toczyli wojny jeszcze za śp. Leppera. Wysypywali zboza na tory, blokowali szosy, /autostrady/ ulice miast, i co to dalo? A no dalo to ze jak wybory to rolnicy pierwsi lecieli glosowac , glosowac na obiecanki zlotych gor, gruszek na wierzbie etc. I niestety tak bedzie zawsze. Dadza sie nabrac na ladne slowka i poleca znow do urn zaglosowac, bo moze teraz bedzie lepiej. A nie bedzie. Pan ciegla krzyczy ile to rolnik ponosi strat, ze mieso w sklepie jest drozsze niz u rolnika, ze ziemniaki, ze drob, owoce itd. itd.A koszty z tym zwiazane, czyli od rolnika do sklepu po przerobce to pracownicy wszelkich zakladow maja pracowac za free ?? To ma tak byc, bo przy produkcjach pracuja ludzie , ktorzy tez maja swoje rodziny na utrzymaniu. A Pan innej drogi nie zna tylko rolnik i sklep. Bo w sklapie drozej niz u rolnika. Zgoda. Ale jak tak bedzie sie buntowac rolnikow to nie wiem czy i dla Pana chleba nie zabraknie !!
- ci politycy kupa idiotow
- Brawo👏👏👏👏👏👏👏👏
- Mądre słowa !
- "nasi" finansują rolnictwo na Ukrainie. świetnie prawizowy rzond
- Więcej takich ludzi!!!!
- Zwiewajcie z wojska
- Brawo. Takich ludzi trzeba i pielęgniarkom, ratownikom, nauczycielom. Ale wiem, że Pan Michał stanie za każdym, razem z wszystkimi po jego stronie. Może jeszcze Polska nie jest stracona, zacznijmy od wsi.
- Brawo gonic markety kupować polską żywność
- wreszcie ktoś pokazał że ma "jaja", kibicuję z całych sił!!!!!
- Pan Michał na premiera ❗❗❗❗💪
- Precz z pingwinami w garniturze z mafii rządowej
- Bardzo dobrze mówi. Nie tylko o towary chodzi. Polacy nie chcą robić za miskę ryżu dlatego tylu Ukraińców przyjeżdża do nas a rzad robi wszystko żeby było ich jak najwięcej!
- Maliny za złotówkę ale jaja 🤣 też bym kupił tylko ze na rynku są po 12 zł za 0.5 kg 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
- CHORA POLITYKA BRAĆ TO GÓWNO NA TACZKI
- Błędem rolników jest korzystanie z form dopłat , przyznają je urzędasy i robią z gałęzią rolniczą co chcą , dlatego was niszczą gdyż same urzędasy chodzą na paskach korporacji, nadwyżek żywności w kraju samowystarczalnym rolniczo jak Polska nie powinno wogule być, to niby ministerstwo rolnictwa to pic na wodę i fotomontaż, oni są tylko po to żeby wam robić wodę z mózgu.
- Dobrze Pan mówi
- Brawoooooooooo
- Biorą w łape jak wszystkie lepsze sorty !!!