Zobaczyło film: 14401
Czas trwania: 23m 41s
Wasza ocena: 264
Ilość reakcji waszych: 237
Lubnauer była w poniedziałek gościem programu "Onet Rano.". Mówiła m.in. o wyciekających mailach ze skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. - Widać, że PiS słabnie, kiedyś mieli w wyborach 43 proc., teraz mają w granicach 30-35 proc. - powiedziała ...

Lubnauer o inflacji: Kaczyńskiego nie obchodzi cena benzyny, służbowym autem jeździ się najtaniej

- W Krakowie benzyna 95 jest pona 6zl.
- Na tej stronie też widziałem powierzchnie magazynowe Lublin , jak nie to nie wiem.
- Kierowca nie pamięta ani historycznych cen paliw ani oferty taśmowej, co?! Wolne media, raczej wolne żarty
- pani Lubnauer jest inflacja ale za to glodnych dzieci nie ma jak bylo za Donalda Tuska i jego wspolnikow. a i emeryci leki wykupoja i glodni nie chodza.
- "W 2020 roku wzrósł poziom skrajnego ubóstwa w Polsce. Poniżej minimum egzystencji żyje ponad 5 proc., czyli ok. 1,9 mln Polaków. Oznacza to, że ich przeciętne miesięczne wydatki nie przekraczają 640 zł w jednoosobowym gospodarstwie domowym i 1727 zł w przypadku rodziny czteroosobowej. Mimo programu 500 plus wzrosło także skrajne ubóstwo wśród dzieci – wynika z najnowszych danych GUS.
w 2020 roku wzrosło skrajne ubóstwo wśród dzieci i młodzieży (w wieku poniżej 17 lat). Zasięg skrajnego ubóstwa w tej grupie wiekowej wyniósł 5,9 proc.W efekcie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa ubóstwo skrajne dotknie w Polsce 3,7 mln osób. 24,4 mln obywateli żyć będzie w sferze niedostatku – ostrzega prof. Ryszard Szarfenberg z Uniwersytetu Warszawskiego."
- Pani Lubnauer to pan Tusk też był oderwany bo cena paliwa jaka była, jak to mówią...... w oczy to powie ze deszcz pada, to niech proponuję jechać do F, D pani uważa że ceny poszly tylko do góry w Polsce?? Ludzie kim wy jesteście w tym autku??
- Kobieto proponuję zacząć od siebie żeby mówić o kims
- Jak tam kasę wiosna oddala czy już się rozliczyła.
- Pani lubnauer szkoda ze pani nic nie wspomina jaka była cena paliw za PO a Pan za kierownicą to......., resztę trzeba sobie dopowiedzieć.
- Pani poseł. Rozumiem, że długi .N zostały przez Panią i partyjnych kolegów spłacone... A nie zapomniałem... Spłacą je podatnicy, czyli między innymi znienawidzeni Kaczyści.
- Lewica przygarnęłaby miliony uchodźców, zgodziła się na wszystko ze strony UE i wówczas mielibyśmy prawdzie apogeum. Nie jestem za Pis ale wole ich od całkowicie oderwanej od rzeczywistości PO itp.
- +1
- Widać że Polacy teraz mają po trzy samochody teraz w Wolnej Polsce są bogaci NIECH płacą A jak nie to dla zdrowia rowery za Platformy nie jeczęli oklaskami teraz trzeba uczciwie płacić podatek ha ha
- Wie ktos moze jak to dziala: na poczatku roku na rynkach swiatowych cena benzyny byla po okolo 40$ barylka. W Polsce benzyna byla po okolo 4zl. Teraz ropa kosztuje 80$/barylka (czyli 2 razy drozej) a banzyna 6zl. Natomiast za czasow PO barylka kosztowala 140$ - benzyna w PL tez kosztowala okolo 6zl. Czemy tak jest?
- Na całym świecie benzyna drożeje. Ta sama sytuacja miała miejsce, gdy PO rządziło ładnych parę lat temu. Ani jedna ani druga strona nie może nic zrobić poza obniżeniem akcyzy lub innych opłat państwowych, a to jest ogromnie negatywnym zabiegiem dla budżetu państwa. No i jesteśmy w kropce. Więc przestańcie ciągle na siebie zrzucać winy za rzeczy na które rzeczywiście partia przeciwna nie ma wpływu. Jak ja gardzę polskimi politykami takimi jak wy, aż ciężko mi to opisać słowami.
- Radzę sprawdzić ceny benzyny z 2012-13r. Gdzie w przeliczeniu godzina pracy, na najniżej krajowej to było 6,50zł....
- nie marnujcie paliwa...szczegolnie ze "wysokie"
- Wy wszyscy z bandy czworga co popieracie covid szczepienia jesteście oderwani od rzeczywistości.... przez was upadniemy
- Dla każdego kto jest bogaty taki problem nie istnieje
- Samochodów jest coraz więcej, ludzie za byle głupotą jadą, zamiast iść, jechać rowerem, czy zamówić przez internet. Do tego większość przekracza dozwoloną prędkość, jeździ nieekonomicznie, nie hamuje silnikiem, ściga się spod świateł do kolejnego skrzyżowania. Wożą dzieci do szkoły, która jest 400 metrów od nich. PSY wożą na spacery do lasu (często do rezerwatów). I wy mówicie, że benzyna jest za droga? Pani Lubnauer podobno zna się na ekologii?
- O bałwanek sobie pogada